OZP jako pomocný účetní

jednoduchá práce na PC pro handicapované i z domova

Jsme schopni zajistit pro OZP rekvalifikaci v oboru účetnictví. Můžete tak z domova tuto práci dělat pro fyzické osoby z okolí, ale i pro firemní zákazníky. Je mnoho firem, které takto rádi ušetří nebo Vás najmou jen na dílčí práce jako je zaúčtování faktur, vedení knihy jízd a pod.

Zajištění PC pro handicapované účetní

Přivítáme jakoukoliv pomoc v tomto konkrétním hledání práce pro handicapované. Budeme rádi za nové klienty, kteří budou chtít využít takové pracovníky třeba i z domova. Oceníme zakázky fyzických osob, které budou chtít zpracování svých daňových přiznání svěřit do rukou osob se zdravotním postižením. Některým takovým pracovníků budeme chtít zajistit vhodné pracovní nástroje jako je notebook a potřebný software.

  • sbírky starších notebooků vhodných pro handicapované na administrativní práce
  • finanční sbírky na notebooky přes účet 2201974740/2010, do popisu PC pro OZP
  • poptávka prací pomocného účetního, fakturanta či hlavního účetního
  • poptávky zpracování daňových přiznání od fyzických osob

Pokud jste zájemci o tuto práci nemějte strach. Vše se dá naučit. Práce pomocného účetní či fakturanta se dá zvládnout i v horizontu několika týdnů včetně získání certifikátu o schopnosti tuto práci vykonávat. Potřebné kurzy Vám pomůžeme získat.


Adresa

Valašské Meziříčí

GPS

49.4716056, 17.971593


Zajímají Vás podobné projekty?

Potom nás neváhejte kontaktovat. Navrhujte další možnosti pomoci zdravotně postiženým nebo sociálně slabým rodinám. Přivítáme i informace o moderních technologiích.