Počítače pro handicapované

sbírky notebooků či finančních darů na jejich zakoupení

Naše nezisková organizace zprostředkovává práci osobám se zdravotním omezením. Jedná se i o práce na krátký úvazek, práce z domova, ale i na plnohodnotné HPP. Záleží, jaké má zájemce zdravotní omezení a v čem ho to omezuje. My se snažíme najít vhodné pracovní uplatnění, aby vyhovovalo pracovníkovi, ale aby bylo výhodné i pro zaměstnavatele. Snažíme se eliminovat i přecenění pracovníka, který by se zavázal k pracovnímu úvazku, který by následně ze zdravotních důvodů nezvládnul.

Chybějící pracovní nástroje

U některých pracovních vztahů se jedná o provedení konkrétní práce za konkrétní odměnu. V těchto případech ale ne vždy zaměstnavatel nabídne pracovníkovi veškeré vybavení. Jedná se hlavně o handicapované, kteří fungují po našem zaškolení jako pomocní účetní a mají takovou činnost vykonávat pro více subjektů. K takové práci potřebují vhodný notebook a hlavně v něm legální software.

Zde můžeme pomoci tak, že společnými silami zajistíme těmto lidem vhodné vybavení. Buď formou sbírky starších notebooků, které ale ještě k dané práci poslouží nebo finančním příspěvkem na zakoupení počítačů a software. U finančního daru na účet 2201974740/2010 použijte popis PC pro OZP.


Adresa

Hradec Králové

GPS

50.2092113, 15.8327512


Zajímají Vás podobné projekty?

Potom nás neváhejte kontaktovat. Navrhujte další možnosti pomoci zdravotně postiženým nebo sociálně slabým rodinám. Přivítáme i informace o moderních technologiích.