Přehled projektů

nechceme se specializovat jen na zdravotně znevýhodněné, ale
jsou většinou našich projektů

Směry našich aktivit

Celou činnost jsme původně zaměřili na zajišťování práce pro osoby se zdravotním postižením. Máme připraveny pracovní nabídky minimálně pro 150 osob se zdravotním postiženým.

Ani sociálně slabé rodiny nás nenechali chladnými. Jsme schopni nabídnout možnosti přivýdělků, dětem zajistit školní potřeby, bezplatně sportování či kroužky.

Díky získaným informacím od handicapovaných lidí, kteří hledali práci, jsme naši infolinku rozšířili o bezbariérové služby. Nezapomínáme ani na instituce či chráněné dílny.

A pokud chceme pomáhat i v oblasti ekologie, zaměřili jsme se na otázku snížení energetických nároků domů. Informovat budeme o všem, co v této oblasti zjistíme nového.

Komunitní centra

Provozování regionálních bezbariérových komunitních center. Handicapovaní se zde mohou scházet a využít tělocvičnu na bázi TRX systémů či rehabilitaci v bazénu. Více zde

Máte zdravotní omezení a hledáte práci? Potom Vám můžeme pomoci. Na naší info lince Vám pomohou sehnat práci na 2h denně, ale i HPP. Více zde

Práce pro OZP

Služby pro OZP

Na naší infolince se dozvíte důležité informace. Přehled o bezbariérových službách, půjčovny pomůcek či kontakty na chráněné dílny. Více zde

Čistá energie pro Vaše domy

zajímají nás i moderní technologie, které pomohou nejen zdravotně postiženým ušetřit náklady na energie či jinak ulehčit život.


EKO TEPLO

fotovoltaika / thermální energie / biomasy

Zdroje energií

solární panely / větrné turbíny

Recyklace odpadů

šetrné k životnímu prostředí

Zajímají Vás naše projekty?

Budeme rádi za každý nový nápad. Uvítáme každého dobrovolníka či dárce.